Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Krzyżyk X
Ikona Bloga
Oferta
 

Perfekcyjnie wykonane, a przy tym tanie zestawy stołowe - komplety kawowe i obiadowe

Kupując serwis obiadowy czy serwis kawowy pragniemy, by spełniał swoją rolę przez długie lata. Oczywiście, żeby cieszyć się nieskazitelną urodą poszczególnych elementów, zastawa obiadowa musi skladać się z elementów najwyższej jakości, o które należy odpowiednio dbać i poddawać stosownej konserwacji, odpowiedniej dla wybranej kolekcji. W sklepie internetowym i salonach stacjonarnych Witek’s znajdziesz serwisy obiadowe tworzono z myślą o najdrobniejszych detalach, ponieważ to właśnie w nich tkwi urok, które przy tym są wyjątkowo tanie, dzięki czemu stosunek jakość/cena w ich przypadku należy określić jako doskonały.

Serwis obiadowy na miarę potrzeb

W naszej ofercie umieściliśmy dziesiątki wyjątkowych kolekcji – zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych formach. Podjęcie decyzji o zakupie zastawy stołowej z pewnością Ci ułatwi określenie potrzeb. W przypadku mniejszych rodzin proponujemy zestawy obiadowe składające się z 6 kompletów talerzy: deserowych, głębokich i płytkich (duże). Wspomniane wymagania spełniają m.in.: Alessandro, Alexis, Alhambra, Amore, Baron, Marcello, Marco Polo, Róża.

Natomiast jeżeli zamierzasz gościć przy stole większą liczbę osób, wówczas najlepszym wyborem będzie zastawa obiadowa składające się z kompletu 12 talerzy i dodatkowych elementów.

To tylko wybrane przykłady tego, co można u nas nabyć. Po liczbie elementów, należy również określić sposób w jaki chcemy czyścić i użytkować serwis. Dlatego poniżej prezentujemy przykładowe zastawy stołowe, które mogą być zarówno stosowane w kuchence mikrofalowej, jak i używane w zmywarkach. Pełną listę umieściliśmy pod zakładką „Szybki katalog”.

  • Alhambra
  • Eden
  • Romantica Rose
  • Aloha
  • Dot
  • Safona

Zachęcamy do poznania naszego asortymentu. Każda zastawa stołowa w sklepie Witek's to przejaw kunsztu najlepszych projektantów, dla których celem było dostarczenie najdoskonalszych produktów. Życzymy udanych zakupów!

Serwisy kawowe na każdą okazję

Do Europy przywędrowała w XVI z Etiopii. Niezwykle szybko zjednała sobie rzesze zwolenników kofeiny jednocząc ich przy „małej czarnej”. Aktualnie dostępna jest w wielu formach będąc jedną z najpopularniejszych używek na świecie. Proces picia kawy w wielu krajach stał się niemal równie mocno celebrowany jak spożywanie herbaty w Anglii. Aby nadać wyjątkowości momentom spędzonym przy filiżance na rynku dostępne są wyjątkowe zestawy kawowe. Zachęcamy Państwa do poznania naszej oferty!

Wystawny serwis kawowy to nieodłączny element wyposażenia każdego gospodarstwa domowego. Poszukując odpowiedniego do swojego mieszkania warto zdecydować się na taki, który pozwoli na „obsługę” większej ilości osób – nigdy nie wiadomo ilu osobom jednocześnie przyjdzie nam podać ulubioną kawę. Składający się z filiżanek, talerzyków, spodków, dzbanka lub imbryku powinien pasować do pozostałych elementów wyposażenia – w swojej ofercie posiadamy klasyczne formy jak i nowoczesne, innowacyjne projekty. Dzięki bogatemu wyborowi każdy znajdzie komplet kawowy idealny dla siebie.

Wykonane z dbałością o najdrobniejsze elementy, zachwycające wyjątkowym designem serwisy kawowe dostępne w naszym asortymencie będą idealnym uzupełnieniem ulubionej kawy i pysznego ciasta. Dzięki nim „mała czarna” będzie dokładnie taka jak powinna – zachwyci aromatem, doskonałym zapachem i jedynym w swoim rodzaju smakiem.