Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Krzyżyk X
Ikona Bloga

Porcelana Lubiana

Porcelana, którą proponujemy swoim klientom to najlepsze jakościowo produkty. W swojej ofercie posiadamy wyroby tworzone przez projektantów pracujących dla wielu cenionych producentów. Wśród nich wyróżnić należy Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana” będące synonimem wyjątkowej jakości wykonania i niebanalnych form. Takie kolekcje jak Victoria, Victoria Bambus czy Maria to porcelana najwyższych lotów, wykorzystywana zarówno do prywatnych domach, ale również w wytwornych restauracjach czy hotelach.

komplet porcelany marki Lubianafiliżanka ze spodkiem marki Lubiana

Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana” dzięki temu, że posiadają swoje centra projektowe i konstruktorskie cechują się dużą dynamiką nowych wdrożeń. Nie rezygnują przy tym ze współpracy z uznanymi studiami projektowymi zza granicy – w ofercie firmy znaleźć można również elementy stworzone przez niemieckich i włoskich projektantów. Dzięki temu porcelana sygnowana logiem marki „Lubiana” wyróżnia się nowatorskimi kształtami, wysoką wytrzymałością mechaniczną i wyjątkową elegancją. Pozwoliło to firmie z Łubiany koło Kościerzyny zdobyć wiele nagród i wyróżnień – jednym z nich jest tytuł „Symbol Polskiej Porcelany 2013”!

Odwiedzając nasz sklep firmowy lub internetowy będziecie mogli nabyć produkty polskiej firmy tworzącej na światowym poziomie. Porcelana „Lubiana” to gwarancja najlepszego wyboru. Polecamy!