Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Krzyżyk X
Ikona Bloga

Porcelana Ćmielów

Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. to jeden z najbardziej uznanych producentów porcelany w Europie. Będące fuzją dwóch spółek - Zakładów Porcelany „Ćmielów” Sp. z o.o. i Porcelany „Chodzież” S.A. łączą bogatą tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami. Produkty firmy zachwycają nie tylko wyjątkowym wzornictwem, ale również doskonała jakością i wyjątkową dbałością o szczegóły będąc idealnym wyborem dla miłośników nowoczesnych form oraz tradycyjnych rozwiązań.

Zdobiona porcelana Ćmielówkomplet porcelany Ćmielów

Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. są największą fabryką porcelany cienkościennej w Europie. Dzięki połączeniu dwóch spółek, firma posiada w swojej ofercie bogatą gamę produktów. Zwolennikom klasycznych form i odtworzonych wzorów zapewne bardziej odpowiadać będzie porcelana z logiem „Ćmielowa”, zaś osobom kochającym nowoczesność i innowacyjność bliżej będzie do „Chodzieży”, gdzie króluje funkcjonalność i powiew luksusu.

Odwiedzając nasz sklep internetowy lub którykolwiek sklep firmowy będziecie mogli nabyć wyjątkowe talerze, bulionówki, serwisy do kawy i wiele innych produktów pochodzących z Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. które zachwycą bogatą dekoracyjnością, minimalizmem lub tradycyjnością będąc przy tym pierwszorzędnie wykonanymi.