Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Krzyżyk X
Ikona Bloga

Płatności, wysyłka

Płatność może nastąpić na jeden z wymienionych sposobów:

1. Kartą kredytową lub szybkim przelewem bankowości online - po złożeniu zamówienia zostaniecie Państwo przeniesieni do centrum autoryzacyjnego w celu dokonania płatności.


2. Za pobraniem - wystarczy złożyć zamówienie i zapłacić kurierowi przy odbiorze paczki - proszę pamiętać o sprawdzeniu zawartości w obecności kuriera i spisać protokół w przypadku uszkodzenia - jest to podstawa do ewentualnych reklamacji.
Koszt pobrania to 5 zł + 1% kwoty pobrania.


3. Przelewem - po złożeniu zamówienia dostaniesz na podany adres e-mail całkowitą kwotę oraz numer konta bankowego na który należy ją wpłacić, z chwilą zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie przystąpimy do realizacji zamówienia. W przypadku gdy e-mail z numerem rachunku bankowego na który należy dokonać wpłaty z jakiegoś powodu nie doszedł do Klienta, należną kwotę proszę wpłacić na poniżej podane konto:


Numer konta


WITEKS-CENTRUM WITEK Sp. z o.o.
ul. Handlowców 2
32-085 Modlniczka

ING Bank Śląski S.A. o/Kraków
79 1050 1445 1000 0090 3075 1391
W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia


Czas realizacji


Czas jaki jest nam potrzebny do dostarczenia danych produktów jest bardzo różny i zależy od kilku podstawowych czynników. Staramy się, aby był on jak najkrótszy. Zamówienie złożone w piątek wieczorem, w sobotę czy niedzielę zostanie zrealizowane dopiero w poniedziałek. Liczba dni roboczych od złożenia zamówienia do wysyłki zazwyczaj wynosi 1-2 dni, pod warunkiem, że towar jest w magazynie. W przypadku braku towaru w magazynie czas ten może się wydłużyć, ale już podczas składania zamówienia takie informacje są dostępne i jeśli realizacja ma być dłuższa niż 5 dni wyświetlane są stosowne informacje (np. proponowana ilość towaru dostępnego natychmiast).Koszt dostawy


W naszym sklepie pobieramy opłaty za wysyłkę towaru do klienta - opłata jest doliczana do rachunku za zakupione towary. Towar wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej Schenker - zazwyczaj na drugi dzień od wysłania jest na miejscu docelowym.
Paczka do 30 kg kosztuje 17,50 zł
Koszty przesyłek międzynarodowych są obliczane indywidualnie.

Wysyłka dla zamówień powyżej 199 zł jest darmowa na terenie całego kraju!